Posledné týždne je Tom Holland vyťažený natáčaním seriálu The Crowded Room. Okrem toho aj premýšľa nad svojim psychickým zdravím, ktoré je dôvodom toho, že urobil radikálne rozhodnutie – dal stopku sociálnym sieťam. Fanúšikov o tom informoval, paradoxne, práve na sociálnych sieťach. “Ahojte a dovidenia…,” začal s oznamom herec, ktorého už na Instagrame či Twiterri budeš hľadať márne. Síce, nájsť ho tam nájdeš, no jeho profily sú neaktívne.

Tom si od nich dáva pauzu, pretože vraj zistil, že môžu byť pre jeho duševné zdravie škodlivé. “Keď o sebe čítam nejaké veci, nepomáha to mojej mentálnej pohode. Preto som sa rozhodol urobiť krok späť a vymazať si tieto aplikácie. Sú veľmi stimulujúce a rušivé.,” povedal Tom, ktorý sa navyše ešte stihol zmieniť o organizácii Brothers Trust. Tú založili jeho rodičia za účelom podpory pozitívneho duševného zdravia. V súvislosti s ňou odkázal svojim sledovateľom, že “vyhľadať pomoc nie je niečo, za čo by sme sa mali hanbiť.” Toma v jeho rozhodnutí verejne podporil napríklad aj Justin Bieber.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.