Bolo to v roku 2019, keď sa Joey King stretla na natáčaní seriálu The Act so Stevenom Pietom. Dvojica sa dala dokopy a keďže to v ich vzťahu klapalo, o 3 roky neskôr prišli zásnuby a toto leto konečne aj svadba! Tá sa konala na Malorke v rezidencii La Fortaleza. Ako sa Joey vyjadrila, so Stevenom si vybrali toto miesto z dôvodu, že pre ich svadbu hľadali niečo unikátne a dostatočne súkromné. To im La Fortaleza ponúkla a Joey povedala pre Vogue, že jej veľký deň bol úžasný.

“Pohľad od oltára na všetkých našich priateľov a rodinu bol nezabudnuteľný moment. Naozaj sme sa cítili dokonale a všetko bolo perfektné a tak magické,” povedala nadšene. Na svadbe hviezdy, akou je Joey King, nechýbali ani celebritní hostia. Zaspievať prišla Sabrina Carpenter a túto veľkú udalosť si nenechala ujsť ani Taylor Swift. My už len na záver mladomanželom gratulujeme a veríme, že to spolu budú ťahať už naveky.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.