Ako prekonať rozchod?!

0
1024

Láska je veľký čarodej a dokáže každému popliesť hlavu. Veľa vzťahov sa však rozpadne a nie je to ľahká situácia. Ako zvládnuť rozchod a ako prekonať všetku tú bolesť a utrpenie, ktoré so sebou prináša? Prinášame ti pár tipov!

  • Ukonči to ty! Ako prvá! Ak už dlhšie cítiš, že váš vzťah nie je tým čo býval a že vám to klape čím ďalej tým menej, nečakaj na zázrak a rozíď sa s ním. Nájdi v sebe silu a ukonči vzťah ty. Veď aj tak by ste sa zrejme rozišli a rozchod obvykle bolí menej toho, kto vzťah ukončil.
  • Ak si myslíš, že bez neho nedokážeš žiť, spomeň si na minulosť a na to, že si žila aj pred ním a tvoj život mal zmysel rovnako, ako ho bude mať bez neho aj po rozchode bez neho. Spomeň si na všetky príjemné zážitky, ktoré si ti život priniesol aj bez neho a uvedom si, že keď si mohla byť šťastná bez neho, dokážeš to opäť.
  • Zaplň dieru, ktorá v tebe po rozchode ostala. Je množstvo možností, ktorým môžeš venovať svoju energiu a možno vďaka ním objavíš niekoho nového. Okrem trávenie času s inými ľuďmi sa dokážeš dobre odreagovať aj športovaním.
  • Žiadne intímnosti! Či už ide o bozky alebo niečo viac – po rozchode na nich so svojim ex zabudni. Aj keď sa veľa bývalých párikov stretáva po rozchode a spoločne si užívajú nežnosti, nie je to dobré. Takto sa totiž od seba nikdy neodpútate a nezabudnete na seba a budete sa o to dlhšie trápiť.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.