Stalo sa to už každému, aj tým najlepším z nás. Ruku na srdce, kedy sa ti naposledy roztrhol na verejnosti kus oblečka? Harry Styles si tento nepríjemný pocit zažil priamo na pódiu a pred fanmi, a taktiež bol nútený zmazať kontroverznú fotku zo svojho instáča! Prečo tak urobil?

Koncom januára sa ako oheň šírilo po nete video, na ktorom si Harry roztrhol na vystúpení v Kalifornii nohavice! Práve spieval song Music for a Sushi Restaurant pred veľkým publikom, keď mu odrazu z ničoho nič praskli! Spevák si pred šokovaným davom zakryl dieru rukou a vtipne vyvalil oči na kolegov z kapely. Vystúpenie napokon dokončil s osuškou omotanou okolo pásu, ktorú neskôr vymenil za vlajku LGBT hh! 

Fanovia sa trapasu okamžite chytili a Harryho začali na nete výdatne trollovať. Pikoškou totiž je, že v hľadisku bola v tom čase aj Harryho láska z detstva Jennifer Aniston! „Keby som bol Harry, už len pomyslenie na to, ako si pred Jennifer roztrhnem nohavice, by ma poslalo do predčasného dôchodku. LOL!“ napísal niekto na twitter!

No a najnovšie sa Harry blysol, keď na instáči expresne — doslova za pár sekúnd — zmazal jeden zo svojich príbehov! V storke spevák pózuje pred zrkadlom v telocvični, pričom telefón mu zakrýva tvár. Oblečený je v tričku s kapelou One Direction s tvárami všetkých členov!! 

V staršom rozhovore Harry uviedol, že jeho „guilty pleasure“ (teda „previnilým potešením“) je cvičiť akýkoľvek šport v spoločnosti skladieb 1D, no a teraz o tom máme konečne aj dôkaz hh!

K vymazanej foto sa Harry následne vyjadril aj na jednom zo svojich koncíkov! Povedal, že „každý z nás má svoje tajomstvá“! „Niektoré veci by sme si možno chceli nechať iba pre seba. A potom ich jedného dňa omylom zverejníš na instáči!“ Samozrejme, mal na mysli foto s 1D ako jeho cvičebným úborom hh!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.