Louis Tomlinson vydá 31. januára 2020 svoj debutový sólo album Walls. Práve z neho pochádza skladba We Made It, ktorú teraz zverejnil. V novinke si zaspomínal na prežúrované noci z čias vzniku One Direction a tiež na začiatky vzťahu s jeho frajerkou. “Refrén je tiež o mne a mojich fanúšičkách. Medzi nami, stálo ma to veľa odhodlania vrátiť sa do tých rokov. Musel som tvrdo pracovať, veľa sa o sebe naučiť. Cítim sa akoby som vyrážal na turné, kde budem spievať tieto pesničky fanúšikom, aby som tak začal novú etapu svojej sólovej kariéry,” tvrdí Louis, ktorý sa s novým albumom vráti aj na koncertné pódiá.

“Cítim sa teraz ako úplne nový umelec. Chvíľu to trvalo, než som sa v tejto pozícii začal cítiť komfortne, naučil dôverovať sám sebe a uistil sa, čo naozaj chcem. Ale teraz sa cítim najistejší za celý čas, čo sa v hudobnej brandži pohybujem, a to ako skladateľ aj ako spevák,” vyjadril sa Louis a podľa jeho slov dnes chápe hudbu úplne inak. Ako? Odpoveď nájdeš v songu We Made It.

Plagát Louisa Tomlinsona nájdeš v poslednom tohtoročnom vydaní Kamarát Poster – už v predaji!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.