JOHN WICK 3: PARABELLUM od dnes v kinách!

0
990
Keanu Reeves stars as 'John Wick' in JOHN WICK: CHAPTER 3 - PARABELLUM.

Akčný thriller JOHN WICK má od dnes v kinách už tretie pokračovanie a to s hviezdnym hereckým obsadením na čele s KEANU REEVESOM, RUBY ROSE a HALLE BERRY!

Keanu Reeves stars as ‘John Wick’ in JOHN WICK: CHAPTER 3 – PARABELLUM.

V tretej časti tejto adrenalínovej filmovej série má super zabijak John Wick v pätách celú armádu lovcov odmien, ktorí sa usilujú o získanie 14 miliónov dolárov, vypísaných na Wickovu hlavu! John totiž porušil pravidlá a zabil člena tajného medzinárodného spolku nájomných vrahov. Z Johna sa tak stáva „excommunicado“, štvanec a terč zabijakov po celom svete. Bude mať dosť síl, aby čelil toľkej presile? Hneď na začiatku si musí doslova vyzabíjať cestu z mesta New York, ktoré sa preňho stáva za nových okolností pascou. Jednoducho, pripravte sa na vojnu!

  • Režisér CHAD STAHELSKI sa nechal počuť, že ak budú mať diváci záujem, tak Johnovi Wickovi zasvätí celú svoju kariéru!
  • Vo filme si zahral aj BOBAN MARJANOVIC, srbský basketbalista a hráč NBA, ktorý je veľkým fanúšikom série!
  • Dvojica psov vo filme je plemeno belgického malinoise!
  • Behom natáčania podstúpila HALLE BERRY trénerskú školu, aby sa mohla stať trénerkou psov. Keď boli psy prítomné na natáčaní, poslúchali práve Halle a na pľaci tak nepotrebovali žiadneho iného trénera!
  • Na úlohu Johna Wicka sa KEANU REEVES pripravoval mimoriadne dôkladne. Už od decembra 2015 ho trénoval bývalý príslušník CIA, ktorý má za sebou 14 rokov bojových skúseností!
  • Nakrúcanie začalo v máji 2018 a točilo sa v New Yorku, Kanade, Rusku, Maroku a Španielsku!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.