Stačilo im len 9 mesiacov na to, aby sa rozhodli zasnúbiť. Reč je o Belle Thorne a jej polovičke Markovi Emmsovi, ktorí sú totálne zaláskovaní a začínajú chystať svadbu. V prípade Belly ide o jej druhé zásnuby v priebehu dvoch rokov – snubák jej totiž dal aj Benjamin Mascolo, s ktorým to však pred oltár nedotiahla a rozišli sa. Dlho však nesmútila a už po troch mesiacoch si začala s jej terajším snúbencom.

Čerství snúbenci Bella a Mark.

Príbeh lásky Belly a Marka sa začal písať v lete minulého roka, kedy sa dvojica spoznala na narodeninovej oslave Cary Delevingne. “Pri východe slnka to bola láska na prvý pohľad,” tvrdí Bella, ktorá už nosí na ruke snubný prsteň s 10-karátovým diamantom. S Markom by už mohla mať viac šťastia a jej sen o svadbe na anglickom vidieku, odkiaľ Mark pochádza, by sa jej mohol naplniť. Ako najnovšie prezradila, počas svojho veľkého dňa by chcela vystriedať aspoň 4 svadobné šaty, pričom jedny z nich by mali byť od Diora. Tak teda držíme palce, nech to už konečne vyjde!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.