Už zajtra, na Deň detí, sa v kinách predstaví nórsky animák MEGA SUPER pre najmenších, ako aj očakávaný animovaný SPIDER MAN: CEZ PARALELNÉ SVETY! Čaká ťa unikátna animácia, slovenský dabing a ďalší príbeh Milesa Moralesa, ktorý musí tentoraz pomôcť Gwen Stacey a novej skupine Spider-ľudí proti strašnému zloduchovi! Oddnes bude dostupný aj horor STRAŠIAK o stredoškoláčke Sadie a jej mladšej segre, ktorých domov zaplaví nadprirodzená bytosť!

Od 8.6. zase zavítajú do kín ďalší TRANSFORMERI, príbeh ťa tentokrát zavedie do roku 1994, kedy skupina archeológov náhodou narazí na vyhynutých Terraconov! 

V júni sa môžeš tešiť aj na novú pixarovku ELEMENTY, údajne najlepšiu komiksovku ever FLASH s Ezrom Millerom (oba 15.6.), romantickú komédiu od Wesa Andersona ASTEROID CITY aj komédiu NIČ V ZLOM s Jen Lawrence (oba 22.6.)! Koncom mesiaca sa v kinách predstavia aj posledný INDIANA JONES A NÁSTROJ OSUDU, animák KREAKENTEENA RUBY či dobrodružné sci-fi UFO ŠVÉDSKO (všetky 29.6.)! 

Na streamovaciu službu Max od 4.6. zavíta kontroverzná miniséria od tvorcov Euphorie THE IDOL so spevákom The Weeknd aj sci-fi dráma THE LAZARUS PROJECT. Posledná séria TENKRÁT POPRVÉ si na Netflixe odbije premiéru už 8.6., novú sériu STAR TREK: PODIVNÉ NOVÉ SVETY zase uvedie Paramount+ od 15.6. O deň na to sa na Netflixe objaví aj pokračovanie akčného filmu EXTRACTION 2 s Chrisom Hemsworthom! 

18.6. sa tiež dočkáme prvého z trojice plánovaných spin-offov ŽIVÝCH MŔTVYCH: MŔTVE MESTO, konkrétne táto 6-dielna miniséria uzavrie príbehy Maggie a Negana, no a 21.6. uvedie Disney+ ďalšiu seriálovú marvelovku TAJNÁ INVÁZIA! Tešíš?

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.