Zdanlivo dokonalý pár nie je vždy až taký dokonalý. Hviezdy show Extrémne premeny, Chris a Heidi Powellovci, sa ROZIŠLI. Vždy vysmiaty a šťastne pôsobiaci párik je tak už minulosťou. Manželmi boli 10 rokov a o ich rozchode informovali fanúšikov na sociálnych sieťach.

“Po dlhom premýšľaní a modlitbách sme sa rozhodli pre oddelené životy. Aj keď to je pre vás šok, verte, že toto rozhodnutie sme prijali po niekoľkých mesiacoch s cieľom vytvoriť čo najlepšie fungovanie v našej modernej rodine,” vyhlásili.

Šťastná rodinka Powellovcov.

Aj keď od ukončenia jednej kapitoly pociťujeme obrovské množstvo smútku, nasledujúcu kapitolu nášho mierne odlišného vzťahu začíname v mieri a s láskou. VŽDY budeme rodina so štyrmi úžasnými a krásnymi deťmi (a dvomi oteckami). Čo sa týka našej spoločnej vášne a túžby zmeniť svet? To sa nikdy nezmení a budeme nadšene pokračovať v našej misii, bok po boku. Ďakujeme, že nás milujete, presne tak ako my vás,” napísali Powellovci. Obom držíme na ich novej ceste životom palce a rešpektujeme ich rozhodnutie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.