Dvojča Cola Sprousa, ktorého poznáš zo seroša Riverdale, sa zasnúbilo!! Po 5-ročnej známosti si zoberie modelku pôvodom zo susedného Maďarska!

Fanovia Krásnej katastrofy zostanú sklamaní, keď zistia, že si americký fešák berie sympošku Barbaru Palvin a nie jeho hereckú kolegyňu Virginiu Gardner! Párik sa novinkami pochválil na filmovom festivale Mammoth, kde sa modelka po prvýkrát objavila so snubným prsteňom na ruke!

Podľa kamošov sú decká šťastnejší než kedykoľvek predtým. Po 5 rokoch randenia požiadal Dylan Barbaru o ruku a jasne že povedala áno! „Nemôžu sa dočkať, až začnú svoju novú životnú kapitolu,“ prezradil ich spoločný priateľ. 

Pikoškou je, že zásnuby oficiálne nepotvrdil ani jeden z páru, podľa ich kamošov je ale svadba na spadnutie!

Dylan s Barbarou si začali v roku 2018 po tom, čo chalanisko napísal modelke súkromnú správku na instáči. Čakal až pol roka, kým mu odpísala! „Vtedy som jej napísal, že neviem, ako dlho plánuje byť v New Yorku, ale že ak chce, mohli by sme niekam skočiť. Tu je moje číslo,“ prezradil herec! Barbara údajne s odpoveďou váhala, pretože cítila, že „by z toho mohlo vzísť niečo vážnejšie.“ 

Keď sa ale s Dylanom stretla osobne, všetky obavy sa rozplynuli! Dvojica aktuálne patrí medzi najobľúbenejšie hollywoodske páry. 

Dylanova herecká kolegyňa Virginia Gardner, s ktorou natočil romancu Krásna katastrofa, je ináč tiež zasnúbená a vezme si basgitaristu kapely The Struts Jeda Elliotta!

V najnovšom čísle Kamoša nájdeš aj veľký matroš o Krásnej katastrofe, špeci rozhovor s Dylanom ako aj pikantné detaily o detstve Sprousovcov! Dozvieš sa, že dvojičky rodina prinútila do herectva aj to, že Dylan bol na škole známy násilník! :O

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.