Na piatu a zároveň poslednú sériu Stranger Things si zrejme budeme musieť počkať. Tvorcovia oznámili, že kvôli štrajku scenáristov sa výroba pozastavuje. Americké združenie filmových a televíznych scenáristov požaduje lepšie pracovné a platovné podmienky, ktoré sa im doposiaľ nepodarilo vyjednať, čo zasiahlo aj tento seriál. “Dúfame, že čoskoro dôjde ku spravodlivej dohode, aby sme sa všetci mohli vrátiť k práci. Síce sa tešíme na to, kedy začneme natáčať, ale behom tohto štrajku to nie je možné,” vyjadrili sa bratia Dufferovci, producenti Stranger Things.

Fanúšikom sa tiež vopred poďakovali za trpezlivosť a podporu. Okrem tohto seriálu majú stopku aj populárne talk show s Jimmym Kimmelom a s Jimmym Fallonom. Akých ďalších veľkých projektov sa tento štrajk dotkol zatiaľ nie je známe. Naposledy sa podobná situácia stala v roku 2007, kedy americkí scenáristi štrajkovali až 100 dní. Veríme, že tentokrát to bude trvať kratšie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.