STRANGER THINGS 4 MÁ ZELENÚ

0
1881

Netflix nedávno potvrdil ďalšiu sériu, čo všetko zatiaľ vieme?

Obľúbený seriál sa dočká ďalšej série, no a tvorcovia avizujú, že nebude posledná. Pre decká z Hawkinsu majú nachystaných hneď niekoľko zmien a jedna z nich bude zásadná: story sa z ošumelého amerického mestečka v Indiane posunie do úplne nových reálii! Kam presne, zatiaľ nevieme, no zdá sa, že nerdov čaká nehostinná zima – možno Rusko a možno severná Európa.

Filmovanie by malo začať niekedy v týchto dňoch, samozrejme všetky detaily drží Netflix pod pokrievkou. Nie je isté ani to, či sa uvidíme s Willom, Jonathanom a Joyce, ktorí sa na konci trojky z Hawkinsu odsťahovali.

Podľa všetkého sa v štvorke neobjaví ani Billy, ktorý zomrel na konci tretej série, no možnosť flashbackových scén je stále na stole. Čo sa týka detektíva Hoppera, po konci trojky nie je jasné, či je nažive alebo nie. Ak si ale pozorne sledoval/a titulky k poslednej časti, vieš, že Rusi nebolo nadšení z toho, ako sa situácia v Hawkins Mall vyvinula. Spomenuli, že majú istého amerického zajatca, čo može, ale nemusí znamenať, že Hopper je nažive.

Isté je jedine to, že boj s demogorgonom ešte nie je na konci a skupinka okolo Eleven sa bude musieť opať spojiť, aby raz a navždy skoncovala s ruskými experimentami.

Netflix zatiaľ nezverejnil, kedy presne bude mať štvorka premiéru. Jednotka a trojka dorazili v júli, no a dvojka v októbri. Náš skromný tip je budúcoročný október, ale necháme sa prekvapiť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.