Príbeh o najznámejšom čarodejníkovi začne odznova! Spoločnosť Warner Bros. prišla s informáciou, že Harry Potter dostane svoj seriál. Jeho výrobu si objednala stanica HBO a bude mať hneď niekoľko sérií. Konkrétne by ich malo byť minimálne 7, keďže každá z jednotlivých sérii má spracovávať príbeh jednej zo všetkých kníh ságy, na základe ktorých vyšli aj filmy. Očakáva sa, že nový seriál bude vysielaný celkovo až 10 rokov.

Sme radi, že môžeme divákom poskytnúť príležitosť objaviť Rokfort úplne novým spôsobom. Harry Potter je fenomén. V spolupráci s televíziou Warner Bros a J.K. Rowlingovou, sa táto nová séria ponorí hlboko do každej z ikonických kníh, ktoré fanúšikovia po všetky tie roky bavili,” informoval riaditeľ HBO. Dozvedeli sme sa tiež, že seriál dostane oproti filmom nových hercov, bude mať viac postáv a zameria sa viac na detaily. “Teším sa, že budem súčasťou tejto novej adaptácie, ktorá umožní taký stupeň hĺbky a detailov, aký poskytuje len dlhý televízny seriál,” povedala J. K. Rowlingová, autorka kníh o mladom čarodejníkovi. Informácie o tom, kedy sa začne výroba a kedy bude premiéra nového seriálu zatiaľ nie sú známe.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.