Je tu trojka SOY LUNA!

0
5149

3.séria SOY LUNA sa na obrazovky v Latinskej Amerike dostala už v apríli, ku nám zavíta práve teraz!!! V tretej sérii sa môžete tešiť na mnoho nových postáv. Smutná správa je, že trojka bude mať len 60 epizód, ale vraj bude mať aj dve špeciálne epizódy. A hovorí sa aj o filme, ten však ešte nie je istý!

karol

K: Čo máte a čo nemáte radi na svojich postavách?

KAROL: No, ja som vlastne taká Luna, haha! Obe sme veľmi spoločenské, radi o všetkom kecáme… Tiež som trochu divná ako ona, obe veríme na jednorožce, haha! Ale čo sa módy týka, sme úplne iné. Luna má rada výrazné farby a trblietky, ja som skôr na čiernu.

RUGGERO: Ruggerro má s Matteom veľa spoločného. Aj on sa snaží do songov, ktoré spieva, pretaviť aj kúsok seba. Matteo je na druhej strane omnoho romantickejší než ja. Ja mám tiež rád romantiku, ale s darčekmi a romantickými večerami to nepreháňam, hh! Na druhej strane, som lepší skater, no a myslím si, že sa rozhodujem impulzívnejšie a rýchlejšie než Matteo!

ruggero

O 3.sérii, hudbe, zákulisí, turné a snoch vám povedia RUGGERO PASQUARELLI & KAROL SEVILLA v mega interview v OKTÓBROVOM KAMOŠOVI!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.