Od novembrovej premiéry seriálového muzikálu HIGH SCHOOL MUSICAL sme v tom až po uši! Štúdio odkleplo aj 2. sériu, čo všetko na nás čaká?

KTO SA VRACIA? Jushua, Olivia, Sofia, Kate Reinders, Matt Cornett, Dara Reneé, Julia Lester, Frankie A. Rodriguez, Larry Saperstein a Mark St. Cyr – takže celý pôvodný cast jednotky bude s5!


BUDÚ AJ NOVÁČIKOVIA? Jasne! Tvorcovia sa vyhrali s castom a do nových úloh obsadili nováčikov Oliviu Keegan, Dereka Hougha či Romana Banksa! Olivia si zahrá postavu Lily, energetickú prváčku, Derek si zahrá Jacka, dramatického exfrajera Miss Jan, no a Roman stvárni zázračné dieťa Howieho!


MUSÍŠ VEDIEŤ: V druhej sérii sa mihne aj ZAC EFRON, hlavná postava z originálnej série!!


AKO SKONČILA JEDNOTKA: Ak si nevidel/a prvú sériu, ďalej radšej ani nečítaj! Posledný diel nám naservíroval poriadnu drámu. Ricky sa konečne vyznal zo svojej lásky k Nini a povedal jej, že ju miluje – no keď Nini zistila, že má isté miesto v prestížnej hudobnej škole v Salt Lake City, všetci sme zostali v napätí, čo si Nini vyberie – frajera či dobrú školu?!


O ČOM BUDE DVOJKA: Držte si klobúky, tvorcovia nám tentokrát naservírujú nový muzikál, ktorý budú musieť decká nacvičiť – tentokrát pôjde o KRÁSKU A ZVIERA! Podľa našich info pôjde o mix songov z pôvodnej HSM série a nových songov. “Bola to jedna z prvých showiek, ktoré sme videli na Broadwayi a myslíme si, že je tam kopec perfektných metafor pre život na strednej: Súdia ma ľudia pre to, ako vyzerám? Čo je to pravá láska? Dosiahnem na budúcnosť, ktorú si vysnívam?” prezradili tvorcovia!


ČO POVEDAL CAST: “Počas prvej série sme sa viac-menej oťukávali a riešili, čo a ako presne ideme točiť,” povedal Joshua. “Teraz ideme na istotku. Máme kopec talentovaných ľudí a vieme, že pokračovanie si mega užijete!”


KEDY BUDE MAŤ DVOJKA PREMIÉRU? Kvôli súčasnej koronakríze tvorcovia prerušili naneurčito natáčanie druhej série. Ak sa situácia ukľudní najbližšie mesiace, mohli by sme sa dvojky dočkať už začiatkom budúceho roka!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.