Príbeh o mladom čarodejníkovi mieri na Spotify! Po knižnej a filmovej verzii bude mať Harry Potter aj audio verziu v rámci projektu Harry Potter At Home. Čítať celý diel Harry Potter a Kameň mudrcov budú pre ľudí v karanténe Daniel Radcliffe, David Beckham, Dakota Fanning či Eddie Redmayne.

Projekt s názvom Harry Potter At Home je iniciatíva spoločnosti Wizarding World Digital a J.K. Rowlingovej- The Blair Partnership v reakcii na pandémiu COVID-19,” píše sa vo vyhlásení platformy Spotify. “Harry Potter doma je náš spôsob, ako priniesť kúzlo do domovov ľudí a vyhnať nudu. Tieto špeciálne videozáznamy sú len jednou z mnohých vecí, ktoré môžete s nami doma robiť, či už sami alebo so svojimi priateľmi alebo rodinou.”

Prvá kapitola je už online a nečíta ju nikto iný než sám Daniel Radcliffe! Zvyšných 16 kapitol by malo byť podľa Spofity vydaných do leta s tým, že budú vychádzať pravidelne každý týždeň.

Ak by sa ti zišiel plagát Hermiony, máš ho v špeciálnom dvojčísle Kamoša – práve v stánkoch!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.