Jeden z najvýraznejších a najstreamovanejších slovenských raperov Pil C pripravil pre svojich fanúšikov prekvapenie a nečakane
vydal nový album, ktorý nesie názov S láskou, Lukáš. Novinka je považovaná za jeho najosobnejší a zároveň možno najpestrejší album rapera. Nájdeš na ňom naozaj všetko – od milostných R&B skladieb, cez tanečné hity, až po tvrdý rap.

Pil C-ho nová doska vznikala na jeho cestách po svete. Čiastočne vznikal napríklad v Brazílii či Indonézii a fanúšikom prináša až 13 skladieb, na ktorých spolupracoval napríklad aj so Separom. “Píšete mi, že si neviem predstaviť, jak vám pomáham, ja píšem vám, že to vy si neviete predstaviť, ako pomáhate vy mne. S láskou, Lukáš,” odkázal fanúšikom krátko po vydaní albumu, ktorý predstavil aj s novým merchom. Ten je špeciálny tým, že jeho súčasťou sú aj kondómy s grafikou odkazujúcou na jeho najnovší hudobný počin.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.