Bývalý člen One Direction, Louis Tomlinson, potešil fanúšikov informáciou, že sa môžu tešiť na jeho dokumentárny film. Ten sa zameriava na jeho životnú cestu ako sólo umelca, ktorým sa stal po rozpade One Direction. Snímka All Of Those Voices sľubuje intímny a neprikrášlený pohľad na spevákov život a kariéru. Bude obsahovať doposiaľ nezverejnené zábery a fans uvidia Louisa tak, ako ho doposiaľ ešte nikdy nevideli.

“Na tomto filme som pracoval niekoľko rokov a som naozaj nadšený, že ho konečne vypustím do sveta,” tvrdí Louis. “Už som to vravel miliónkrát, ale mám to šťastie, že mám tých najlepších fanúšikov, akých si umelec môže priať. A preto, že pre mňa vždy robia viac, než je zdravé, chcel som sa podeliť o svoj príbeh vlastnými slovami,” uviedol. Trailer k jeho dokumentu je už zverejnený a teraz stačí už len čakať na 22. marec, kedy sa All Of Those Voices bude premietať v kinách po celom svete.

Tie najlepšie výroky chalanov z One Direction sa prečítaš v aktuálnom čísle Kamaráta, práve v stánkoch!

1 komentár

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.