Každoročne ju sledujú milióny ľudí a tentokrát ju ovládla Rihanna! Reč je o polčasovej show Super Bowlu, na ktorej speváčke vystúpila po niekoľkoročnej prestávke. Na pódium sa tak vrátila vo veľkom štýle a okrem svojho talentu predviedla aj svoje tehotenské bruško, čím svetu oznámila, že s A$AP Rockym sa stanú dvojnásobnými rodičmi. Riri sa tak stala vôbec prvou hudobníčkou, ktorá vystúpila na Super Bowle ako tehotná.

Počas 13-minútovej show zaspievala Rihanna mix svojich najväčších hitov, medzi nimi aj We Found Love, Umbrella, Diamonds či Work. Časť svojho vystúpenia predviedla vo vzduchu – na mini pódiu, ktoré sa vznášalo uprostred štadióna. “Keď mi zavolali, aby som vystúpila na Super Bowle, bola som tri mesiace po pôrode,” spomína speváčka, ktorá nad ponukou na chvíľu zaváhala, no nakoniec ju prijala.

“Cítila som sa, akoby to bolo teraz alebo nikdy. Super Bowl je jedno z najväčších pódií na svete, byť na takomto pódiu je snom každého interpreta. A keď sa žena stane matkou, zrazu má pocit, že dokáže urobiť čokoľvek, že dokáže ovládnuť svet,” povedala na tlačovke pred jej vystúpením, ktoré si môžeš celé vychutnať vo videu nižšie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.