Februárové vydanie kórejskej verzie magazínu W patrí Jiminovi. Člen BTS nedávno potešil fanúšikov spoluprácou s Taeyangom zo skupiny Bigbang a aj o tom sa rozkecal v novom rozhovore, z ktorého si to najdôležitejšie môžeš prečítať v tomto článku.

 • o jeho začiatkoch s tancom:
  “Na prvé stretnutie s tancom si živo spomínam. Bolo to na strednej škole a rozprával som sa s kamarátmi pred triedou, keď som si všimol týždenný bulletin so zoznamom mimoškolských aktivít. Na zozname bol aj break dance. S kamarátmi sme sa prihlásili, pretože sme si mysleli, že nás to urobí populárnymi.”
 • o jeho rodičoch:
  “Vždy mali na perách najžiarivejší úsmev a povedali mi, že sú na mňa hrdí. Vďaka neuveriteľným príležitostiam, ako sú tieto, som hrdý na to, že som členom BTS.”
 • o spolupráci s Taeyangom:
  “Taeyang je pre mňa idol. Dá sa povedať, že práca s ním bola jedným z cieľov, po ktorých som dlho túžil. Od mladosti som sledoval jeho kariéru a veľa som sa od neho naučil. Takže keď rozprával o spolupráci so mnou, bolo to príliš dobré na to, aby to bola pravda. Vďaka tejto piesni som mohol pracovať po jeho boku a uvedomil som si, že je ešte väčším človekom, ako som si myslel. Dojalo ma, ako sa počas celého pracovného procesu staral aj o tie najmenšie detaily. Spolupráca s ním ma prinútila uvedomiť si, že chcem byť umelcom, ktorý je úžasný spevák aj interpret.”
 • o tom, čo robil po ohlásení pauzy BTS:
  “Snažil som sa sústrediť na to, čo cítim v daný okamih. Zapísal som si čo najpresnejšie, čo som v každom okamihu cítil, pretože som sa obával, že ak by som si moje pocity nezapísal, zmizli by. Mal som pocit, že si tie chvíle musím uchovať. BTS a ja sme za posledných pár rokov prešli mnohými zmenami. Keďže sme to silní zvládli, myslel som si, že zapísanie mojich pocitov a nápadov mi pomôže prekonať akékoľvek podobné prekážky, s ktorými sa v budúcnosti stretnem. Jedným slovom, bol to čas zamyslenia sa, ako sa cítim, najmä nad tým, čo ma v minulosti robilo šťastným alebo čo ma mrzelo.”
 • o tom, čo ho robí šťastným:
  “ARMYs sú jasná odpoveď. Práve oni ma robia najšťastnejším mužom na planéte. Prechádzame spolu dobrým aj zlým, radosťami aj ťažkosťami.
 • o tom, čo stojí za úspechom jeho hudby:
  “Môže to znieť tvrdo, ale verím, že dôležitý je tu výsledok toho, že zo seba vydáte všetko. Pocity, ktoré z takýchto výsledkov získate, sú skutočne na inej úrovni. Aby ste dosiahli ten najlepší výsledok, musíte sa skutočne sústrediť len na jednu vec a vynaložiť veľa úsilia. Nie je jednoduché písať texty, ktoré zasiahnu a dotknú sa mysle každého.
 • o tom, čo mu najviac chýba:
  “Čas. Potrebujem čas, aby som dobre ukončil svoju dvadsiatku, pripravil sa na tridsiatku a navigoval sa jej smerom. Tiež by som potreboval čas na dokončenie albumu a chcel by som sa zabaviť so svojimi priateľmi. Naozaj si želám, aby som mal viac času.”

K-Popu a aj priamo BTS sa venujeme v prvom tohtoročnom Kamarátovi, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.