Možno ťa prekvapí, koľko celebs má v skutočnosti súrodencov, o ktorých netušíš!

Katherine Langford spoznajú fanovia seriálu 13 Reasons Why a hoci jej kariéra pomaličky naberá na obrátkach, jej mladšia sestra Josephine ju vďaka sérii After možno už aj predbehla! Keď fanovia zistili, že tieto dve Austrálčanky sú v skutočnosti sestry, šokovalo ich to! Baby spolu v skutočnosti nezdieľajú spoločné fotky a v rozhovoroch o sebe navzájom rozprávajú len zriedka! „Obe sme sa dostali k herectvu samé, úplne oddelene,“ povedala Jo. „Vyrastali sme v rodine, ktorá nebola veľmi kreatívna, odmalička sme sa pritom zaujímali o kreatívne veci.“

Tom Holland má tiež súrodencov, svojmu bratovi Harrymu pritom dohodil aj niekoľko prácičiek priamo v Hollywoode! Okrem toho má mladších bratov Sama a Paddyho!

Kto ďalší má ešte súrodencov, o ktorých nevieš? Tak napríklad Lili Reihart má dve segry Tess a Chloe, Shawn Mendes má mladšiu sestru menom Aaliyah (a je jeho najväčšou fanynkou!), sestry Hadid majú mladšieho bráška (a modela) Anwara, Jonas Brothers majú ešte jedného súrodenca Frankieho, Bella Thorne má zase dve sestry Kaili a Dani a brata Remyho, Taylor Swift má mladšieho brata menom Austin, sestra Hailey Baldwin Alaia je tiež modelkou!, Zayn Malik má tri segry, ktoré sa volajú Safaa, Doniya a Waliyha, Sofia Carson má segru Paulinu Char, Louis Tomlinson má štyri segry a brata Ernieho, Zendaya má v skutočnosti dvoch bratov a tri sestry! Volajú sa Austin, Kaylee, Julien, Katianna a Annabella Stoermer-Coleman, Justin Bieber má 4 nevlastných súrodencov (Allie, Bay, Jaxon a Jazmyn), Miley Cyrus má dve sestry a dvoch bratov, plus jedného nevlastného brata, Millie Bobby Brown má dvoch starších súrodencov a jednu mladšiu segru, no a Noah Centineo má staršiu sestru Taylor, ktorá je dôvodom, prečo sa stal slávnym! Chcela byť herečkou a keď ju sprevádzal na konkurz, napokon získal rolu pre seba hh! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.