Skupina Måneskin vypustila medzi fanúšikov svoj tretí štúdiový album RUSH!. Ten vyšiel až v ôsmich rôznych edíciach a obsahuje sedemnásť skladieb, ktoré skupina nahrávala v Los Angeles, Taliansku aj v Tokiu. Doska RUSH! obsahuje anglické aj talianske songy, medzi nimi aj už známe single ako Supermodel, Mammamia či The Loneliest.

Obálka albumu RUSH!

Vydanie svojho nového albumu sa Damiano, Victoria, Thomas a Ethan osláviť trochu netradične – svadbou! Tú zorganizovali v Ríme a hosťami boli všetci tí, ktorí sa na ich úspechu podieľali. Členovia Måneskin si za ich prítomnosti symbolicky sľúbili večnú vernosť.

Svadba Måneskin 

Svoj nový projekt RUSH! oslávili okrem svadby aj vydaním novéhu singlu Gossip. Ten dostal už aj svoj vizuál, v ktorom Måneskin odhadzujú svoje oblečenie a idú v ňom do naha. „Slovo gossip znamená klebetiť a zahŕňa veľa problémov, ktorým čelí dnešná spoločnosť. Sociálne siete vyvíjajú veľké nároky na mladšie generácie. V tejto skladbe ide o kritiku klebetenia, ale s nádychom irónie,“ vysvetlil Damiano.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.