Tri dni skvelej zábavy prinesie začiatkom budúcoročného leta do Bratislavy festival Lovestream. Už dlhšie je známe, že na futbalovom štadióne Tehelné pole vystúpia legendy Red Hot Chili Peppers. Deň pred ich vystúpením si na svoje prídu aj fanúšikovia popu, ktorým zaspieva jedna z najväčších a najžiadanejších hviezd súčasnosti – Dua Lipa. Speváčka sa dostala prvýkrát do pozornosti v roku 2015 a dnes ma na konte spolupráce s menami ako Martin Garrix, Calvin Harris alebo Sean Paul. Je držiteľkou cien Grammy a je najpočúvanejšou britskou umelkyňou na Spotify.

„Verím, že fanúšikovia ocenia multižánrovosť nášho nového festivalu a prvotriednu kvalitu sobotňajšieho headlinera. My sa už teraz tešíme, že takmer na dotyk, vzhľadom na veľkosť nášho národného štadióna, si fanúšikovia vychutnajú hitmi nabitú show aktuálne jednej z najžiadanejších umelkýň súčasnosti,“ uviedla organizátorka Silvia Nemčovičová. Koncert britskej speváčky na Lovestream Festivale sa uskutoční v sobotu 11. júna 2022 a lístky kúpiš už od 69€.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.