Lúčia sa s fanúšikmi! Brendon Urie na sociálnych sieťach oznámil smutnú správu, že skupina Panic! At The Disco končí. Založená bola ešte v roku 2004, no ako tvrdí jej frontman Brendon, niekedy musí jedna cesta skončiť, aby sa mohla začať nová. “Bola to pekelná cesta. Nikdy by som si nemyslel, kam až sa obyčajný chalan z Las Vegas môže dostať. Navštívili sme toľko miest na svete, našli sme si veľa nových priateľov…,” spomína Brendon, podľa ktorého Panic! At The Disco opustí hudobnú scénu po odohraní ich Viva Las Vengeance Tour, ktoré skončí 10. marca.

Rozhodnutie ukončiť pôsobenie skupiny prišlo po tom, čo Brendon, v podstate už ako jediný člen Panic! At The Disco, zistil, že s manželkou čakajú dieťa. “Snažili sme sa nechať si to pre seba, ale už ste o tom zrejme niektorí počuli. Ja a Sarah budeme mať dieťa! Tešíme sa na toto ďalšie dobrodružstvo a preto sa chystám túto kapitolu svojho života ukončiť a sústrediť sa na svoju rodinu,” vyjadril sa spevák a na záver v mene skupiny a jej všetkých exčlenov všetkým fanúšikom poďakoval. “Ďakujeme vám všetkým za vašu obrovskú podporu v priebehu tých rokov. Snažil som sa vymyslieť dokonalý spôsob, ako to povedať, ale naozaj nedokážem slovami vyjadriť, ako veľa to pre nás znamenalo. Bolo nám potešením zdieľať s vami náš čas,” uzavrel.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.