Práve teraz je to obdobie, kedy tie najväčšie festivaly u nás a u našich susedov odhaľujú headlinerov pre rok 2023. Počas uplynulých dní sme sa dozvedeli, že na český festival Colours of Ostrava príde Macklemore a na Rock for People vystúpi Machine Gun Kelly. V susednom Maďarsku si prídu na svoje fans Billie Eilish či Davida Guettu, ktorí odohrajú svoju show na Szigete. Pokiaľ ide o Slovensku, na druhom ročníku Lovestream festivalu sa predvedú Imagine Dragons a Grape ovládne, okrem iných, Yungblud. Spevák mal byť hviezdou tohto podujatia ešte v roku 2020, no tieto plány vtedy zmenila pandémia.

Organizátori sa preto na nadchádzajúci ročník rozhodli priniesť fanúšikom kombináciu mien, ktoré mali na Grape vystúpiť v roku 2020 a nepodarilo sa im ich presunúť na tento rok. Pre Yungbluda to bude už druhé vystúpenie na festivale Grape – prvýkrát si na ňom totiž zaspieval pred piatimi rokmi. V tom čase bol ešte takmer neznámym začínanúcim talentom, dnes je z neho áčková hviezda novej generácie, ktorá patrí na najväčšie pódium a jeho šou bude určite patriť k vrcholom festivalu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.