Ako sa vyrovnali Bella Thorne, Louis Tomlinson či Dove Cameron so stratou tých najbližších?

BELLA THORNE si 17.4. pripomenula už 13. výročie od smrti jej otca Renalda. “Dnes si zomrel a nechal si nás len so spomienkami… dúfam, že plávaš hore v oblakoch alebo lietaš ako vták, tak ako si vždy chcel,” spomína. “Verím, že si na mňa hrdý. Niekedy upravujem fotky na Insta a hovorím si, či by sa ocovi ten filter páčil. A potom si uvedomím, že plačem.”

LOUIS TOMLINSON prišiel o mamu Johannah Deakin v decembri 2016, vzala mu ju leukémia. “Bolo to šialených 24 mesiacov a náklad, ktorý som ako mladý chalan skoro nezniesol,” priznáva. “Tragédie vplývajú na ľudí rôzne. Som vďačný za to, že ma mama priviedla na svet s hrošou kožou. V mojej práci nie je čas na to, aby som vysedával a ľutoval sa. Show must go on.” V marci 2019 dal von song TWO OF US, ktorý jej venoval!

VANESSA HUDGENS stratila otca Grega po náročnom boji s rakovinou v januári 2016. “Raz si hore a raz dole. Je to naprd, ale smrť je súčasťou života,” povedala. “Nerobí ho ľahším, ale vieme, že čaká na každého z nás. Raz príde a stretneme sa spolu v nebi.”

DOVE CAMERON prišla o otca Philipa, keď mala 15. “Vďaka tebe sa denne učím nové veci, vďaka tebe sa smejem na spomienkach, ktoré na teba mám. Pripravil si ma na najlepší možný život, preto ťa chcem spraviť hrdým a nepremárniť jediný deň,” odkázala Cameron ocovi cez sociálne siete do neba.

DEMI LOVATO stratila svojho otca Patricka kvôli rakovine v roku 2013. “Po jeho smrti som mala zmiešané pocity. Nerozprávali sme sa, lebo bol agresívny,” priznala. “Bol zlý, ale chcel sa polepšiť. Aj keď sa mama znovu vydala, bol za ňu rád a hovoril, že je vďačný za to, že sa o ňu nový partner stará.”

O mamu prišiel AUSTIN BUTLER v roku 2014. “Moja mama, moja hrdinka a moja najlepšia priateľka nás dnes opustila,” napísal vtedy na twitter. “Ľubim ťa a chýbaš mi.”

Otca Cartera stratil AUSTIN MAHONE, keď bol ešte len dieťa. Po náročnom boji s rakovinou prišiel o mamu Cyndi Garciu v roku 2014 aj TYLER POSIE. “Moja mama bola moja naj kamka. Bola lepidlom, ktoré držalo rodinu pokope,” povedal. 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.