Ešte pred týždňom avizovala Rihanna na sociálnych sieťach, že príde s veľkou novinkou, na ktorej sa pracovalo 5 rokov. Aj keď mnohí očakávali jej nový album, ide o niečo úplne iné. Riri vydala svoju prvú autobiografickú knihu, ktorú pomenovala jednoducho – Rihanna. Kniha má 504 strán a obsahuje celkom 1050 farebných fotiek zachytávajúcich jej doterajší život. Rihanna svoje nové dielo pokrstila v Guggenheimovom múzeu v New Yorku.

Rihanna na krste knihy.

„Som tak nadšená, že môžem zdielať túto zbierku neuveriteľných snímok. Som veľmi vďačná za talentovaných fotografov a umelcov, ktorí ku tomu prispeli. Na knihe sme pracovali viac ako päť rokov a som veľmi rada, že ju môžem konečne zdielať so všetkými,“ vyjadrila sa Riri.

Ultra Luxury Supreme Edition

Ešte je potrebné dodať, že kniha vyšla v štyroch verziách, pričom tá najdrahšia, Ultra Luxury Supreme Edition, stojí neskutočných 110 tisíc dolárov. Váha tejto edície je vyše 900 kg vďaka ručne vyrezávanému mramorovému podstavcu. Ak aj chceš, už ju nezoženieš, pretože z nej bolo vyrobených len 10 kusov a všetky sa okamžite vypredali. No stále je tu pre teba základná verzia v cene 140€.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.