Je rozhodnuté! Po smutných správach o tom, že Henry Cavill končí po troch sériách ako Zaklínač, poznáme meno jeho náhradníka. Je ním mladší brat Chrisa Hemswortha a hviezda Hier o život, Liam Hemsworth. “Moja cesta Geralta z Rivie bola plná príšer a dobrodružstiev, ale pre ďalšiu sériu budem musieť svoje mečere a svoj medailón odložiť,” vyjadril sa Henry. Podľa jeho slov odovzdáva Liamovi svoju úlohu s úctou a nadšením. Vraj sa už nevie dočkať, kedy ho uvidí ako Geralta.

Netflix zatiaľ potvrdil, že Liam sa v obľúbenom fantasy objaví minimálne v ďalšej, 4. sérii. Či sa budú točiť aj ďalšie závisí od úspechu seriálu s novým predstaviteľom Geralta, Liamom. Ten sa o rolu v Zaklínačovi zaujímal už v roku 2018, kedy sa zúčastnil kastingu a pre Netflix bol jedným z favoritov. Aj keď až po niekoľkých rokoch, nakoniec úlohu, o ktorú mal záujem, získal a Henrymu odkázal: “Už roky som tvojim fanúšikom a inšpiroval si ma tým, čo si tejto obľúbenej postave dal. Síce ma čaká neľahká úloha, ale som naozaj nadšený, že vstupujem do sveta Zaklínača.”

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.