Ankiet a rôznych rebríčkov o najsexy muža roka je naozaj veľa. Medzi tie najprestížnejšie patrí tá, ktorú robí už niekoľko desiatok rokov magazín People. V minulosti sa z tohto titulu tešili napríklad Chris Hemsworth, Dwayne THE ROCK Johnson, Brad Pitt, David Beckham a ďalší. Tento rok People korunoval za najsexy žijúceho muža roka 2022 Chrisa Evansa. “Je ťažké sa k tomu celému vyjadriť. Pripadá mi to ako zvláštna forma pokorného chválenia sa,” povedal Chris.

Z tohto úspechu bude mať podľa neho najväčšiu radosť jeho rodina a hlavne mama Lisa. “Moja rodina bude celá bez seba. A mama bude tak šťastná… Je hrdá na všetko, čo robím, ale toto je niečo, čím sa môže naozaj pochváliť.” V rozhovore pre People, okrem iného, povedal aj to, že vo svojom živote je v bode, kedy chce trochu spomaliť. Nechce už toľko cestovať kvôli práci a je šťastný, keď môže byť doma. To, čo by momentálne najviac chcel, je nájsť si manželku a založiť si rodinu. V galérii si pozri jeho najnovšie fotky, o ktoré sa postaral magazín People.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.