Čo nás čaká v 3. sérii RIVERDALE?

0
2748

riverdale 3

Milovníci RIVERDALE, majte sa na pozore! Nedávno sa na verejnosť dostalo zopár informácií o 3. sérii, ktorá bude v USA vysielaná už 10. októbra a bude mať 23 epizód!

Podľa vyjadrenia hercov KJ Apa (Archie) a Camila Mendes (Veronica), medzi Varchie bude poriadne dusno. Vyzerá to tak, že seriálovú Veronicu zaujme niekto iný, kým Archie bude tráviť svoj čas vo väzení, kvôli podozreniam z vraždy Cassida Bullocka (predavač v obchode pri chate Lodgeovcov).

Cole Sprouse (Jughead) sa znova zahrá na detektíva a objaví veci, ktoré by mali ostať radšej skryté. Vyzerá to zatiaľ tak, že jeho otec FP (Skeet Ulrich) začne vyvíjať vzťah s Alice (Mädchen Amick), matkou Betty (Lili Reinhart) a posunú ich románik na ďalší level.

Veronica, Toni (Vanessa Morgan)Cheryl (Madelaine Petsch) sa vyberú na menšiu vlámačku, Kevin (Casey Cott) možno konečne nájde lásku, Archie si zaopatrí hadie tetovanie, Betty stratí vedomie, objaví sa nový strašidelný záporák, v lesoch sa bude zhromažďovať nejaký rituálny zväz zaoberajúci sa novorodencami a zrejme uvidíme aj Jugheadovu matku a sestru Jellybean.

Okrem tohto všetkého nás zamestná aj niekoľko flashbackov do minulosti hlavných postáv, možné odhalenie Chicových (Hart Denton) pravých rodičov a uvidíme aj nedobytný rodinný biznis Lodgeovcov.

Zatiaľ nám je dostupný trailer na Netflixe, IMBd a YouTube:

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.