Chcel/a si niekedy voňať ako tvoja obľúbená celebrita? Dá sa to. Počas uplynulých rokov prišla s vlastnou značkovou voňavkou nejedna star, niektoré z nich dokonca rovno s celou kolekciou!

Len pred rokom zaútočila na trh s kozmetikou speváčka Billie Eilish, ktorá na trh uviedla svoj prvý parfém s názvom EILISH! „Túto vôňu som zháňala celé roky. Je to môj obľúbený parfém na svete! Voňavky boli už odmalička veľkou súčasťou môjho života a vždy som túžila priviesť na svet moju vlastnú!“

Billie sa tak pridala k zástupu superstars ako Lady Gaga či Ariana Grande, ktoré na pultoch obchodov už svoje vône predávajú! Ariana má vonku už viac ako 10 vôní, pričom prvú predstavila už pred 7 rokmi pod názvom ARI by Ariana Grande! „Chcela som, aby to bola osobná vôňa, zvlášť keď nesie moje meno,“ vyznala sa speváčka. „Celý život som posadnutá parfémami! Raz som dostala darčekový košík plný voňaviek, takže som sa každý deň po sprche namazala telovým mliekom a potom aj novou voňavkou. Doma som mala závan ako v parfumérii haha!“

Lady Gaga zase predstavila svoj parfém FAME pred 10 rokmi! „Metaforou názvu tejto fľaštičky je, že keď ju použiješ, privoniaš si ku všetkým tým dobrým veciam, ktoré so sebou sláva nesie. Všetko zlé zostane v krabičke,“ smeje sa Gaga! 

Vlastnú kolekciu vôní predstavila časom aj Kim Kardashian pod značkou KKW FRAGNANCES — ako už napovedá názov, aj ona má vonku celú sériu parfémov! Podobne je na tom aj speváčka Katy Perry, ktorá vydala voňavky KILLER QUEEN či MAD LOVE! Najslávnejší parfém od Taylor Swift sa volá WONDERSTRUCK, no na trhu je toho od nej omnoho viac.

Ženské celebity nie sú jediné, ktoré sa poddali magickému umeniu výroby parfémov. Svojho času predávali svoju značku pod názvom OUR MOMENT BACK aj chalani z 1D a sériu parfémov predstavili aj Justin Bieber, bratia Dolanovci či youtuber slovenského pôvodu David Dobrik! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.