Už onedlho sa do kín dostane nový animák s názvom Krokodíl Lyle. Jeho príbeh je založený na knižnej predlohe a ak sa pýtaš, čo to má so Shawnom Mendesom, tak ver tomu, že veľa! V prvom rade musíme uviesť, že Shawn prepožičal svoj hlas hlavnej postave tejto rozprávky, spievajúcemu krokodílovi Lyle. “Počuť svoj vlastný hlas vychádzať z úst animovanej postavy je skvelý zážitok,” prezradil nadšene.

Okrem toho mal Shawn tú česť, aby napísal a naspieval titulnú skladbu k tomuto animáku. Volá sa Heartbeat a určite ťa dobre naladí a roztancuje. Je o tom, ako sa jeho srdce rýchlo rozbúcha, keď myslí na milovanú osobu. Keďže Lyle je spievajúci krokodíl, Shawna, ktorý mu prepožičal svoj hlas, budeme počuť v rozprávke spievať celkom dosť. “Kým som spieval v štúdiu, animátori natáčali moje výrazy tváre a potom podľa nich animovali Lila, aby mal podobné výrazy tváre, aké mám pri spievaní ja,” povedal Shawn, ktorý má za sebou ďalšiu skvelú skúsenosť a my sa už tešíme do kina!

Máme sa o Shawna báť? Prečo zrušil celé svoje turné a ako je na tom jeho zdravie? Prečítaj si v aktuálnom Kamošovi!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.