Pokémoni si svojou najväčšou slávou prešli už dávno, no stále patria medzi postavičky, ktoré pozná skoro každý. Slabosť má pre nich aj Ed Sheeran, ktorý priznal, že v detstve bol vášnivým zberateľom Pokémon kartičiek. O to viac ho potešila ponuka spoločnosti The Pokémon Company, ktorá mu navrhla, aby naspieval špeciálny song pre videohry Pokémon Scarlet a Pokémon Violet.

Tie sa dostanú na trh približne o mesiac a ich sprievodným songom bude skladba Celestial, ktorú sa Ed pre Pokémonov rozhodol naspievať. Pesnička Celestial bola predstavená aj s kreatívnym a zároveň nostalgickým videom. V ňom sa Ed objavuje s Pikachu, Charmanderom, Squirtle, Snorlaxom či Laprasom. Klip tak určite zaujme minimálne fanúšikov Pokémonov. “Aj keď mám 31 rokov, stále som chalan, ktorý má rad hry a žltých Pokémonov. Keď sa mi ako malému dialo v živote niečo negatívne, sadol som si k hre, ktorá ma vždy dokázala rozptýliť. Bol to iný svet, do ktorého som mohol aspoň na chvíľu uniknúť,” povedal Ed, ktorému spravila jeho najnovšia spolupráca veľkú radosť.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.