Je to oficiálne vonku. Harry Styles oficiálne predstavil svoju beauty značku Pleasing. Medzi prvými dostupnými produktami je sada lakov na nechty, hydratačné sérum a očný gel s kúrou na pery. “Na Pleasing som začal spolupracovať s ľuďmi, ktorí ma inšpirujú a pomáhajú mi objavovať veci, ktoré sú nad rámec hudby. Dúfam, že sa vám to bude páčiť rovnako ako mne. Je to všetko pre vás a je to len začiatok,” vyhlásil Harry.

Prezradil tiež, že najprv to celé malo byť len o lakoch na nechty. To sa ale neskôr zmenilo. “Nápad na vytvorenie Pleasing som mal už nejaký čas. Bol to len malý projekt pre zábavu, ale počas pandémie sme prišli na to, že Pleasing je oveľa viac, než len laky nechty. Myslím si, že máme príležitosť vytvoriť niečo naozaj skvelé – značku, ktorá funguje úplne iným spôsobom,” povedal Harry, ktorého nové produkty si môžeš kúpiť už teraz na Pleasing.com.

Ak by sa ti zišiel plagát Harryho Stylesa, tak pre teba máme skvelú správu – nájdeš ho v aktuálnom vydaní Kamarát Poster!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.