Už je to jasné! Prestávku počas budúcoročného finále americkej futbalovej ligy Super Bowl ovládne Rihanna! Touto správou šokovala a zároveň potešila svojich fanúšikov. Riri sa totiž posledné roky venuje rôznym biznisom a na hudbu trochu pozabudla. O to väčším prekvapením je, že Halftime Show bude patriť práve jej. “Rihanna je generačný talent, žena so skromnými začiatkami, ktorá prekonala očakávania,” povedal Jay-Z, ktorý je jedným z producentov tejto šou.

“Sme nadšení, že môžeme privítať Rihannu na Super Bowl Halftime Show. Rihanna je umelkyňa, ktorá sa rodí raz za generáciu, a počas svojej kariéry dokazuje, aký má silný kultúrny vplyv,” doplnil ho Seth Dudowsky, riaditeľ hudobnej časti Super Bowlu. 12-minútové vystúpenie, ktoré sa radí medzi tie najsledovanejšie na svete, mala Rihanna predviesť už v roku 2019. Odmietla to však ako prejav podpory futbalistovi Colinovi Kaepernickovi, ktorý bojoval proti rasovej diskriminácii. Teraz je ale všetko inak a už sa nevieme dočkať februára 2023, kedy nám speváčka predvedie bombastické vystúpenie, ktoré budú sledovať stovky miliónov ľudí.

Touto fotkou oznámila fanúšikom skvelú správu.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.