Veľké turné a špeciálne audiovizuálne shows

0
720

Majk Spirit vydal koncom minulého roka naozaj vydarený album Nie som tu náhodou. Jeho najnovšie skladby sa teraz chystá predstaviť fanúšikom naživo v rámci Nie som tu náhodou Tour. Spirit má počas neho naplánovaných vyše 30 zastávok, medzi nimi aj krsty albumu v Humennom, Banskej Bystrici a Bratislave a k tomu všetkému ma pripravenú aj špeciálnu audiovizuálnu show. “Dojdite si ma pozrieť, máme tip top show a je dosť možné, že toto je poslednýkrát, čo sme si to takto naložili. Túto sezónu si užijem akoby bola posledná,” vyjadril sa Majk, ktorý po tomto turné už neplánuje toľko koncertovať a uvidíme ho len na veľkých akciách vo veľkých mestách.

“Od roku 2011 vypredávame kluby po celom CzSk a je rok 2019 a stále to šlape.. Za túto dekádu som dal skoro 1000 koncertov a každý jeden išiel na 100%, či bolo v sále 300 alebo 3000 ľudí,” tvrdí Majk. “Na ďalšiu dekádu už mám iné plány, nechcem už tráviť 1500 hodín ročne v aute.. takže ak ma poznáš, ak mame spoločné spomienky, ak si ideš aspoň jeden môj song, a špeciálne ak ja poznám Teba – srdečne Ťa pozývam, dojdi si ma vychutnať v najlepšej forme na NIE SOM TU NAHODOU TOUR,” uzavrel Spirit. Tak čo, pôjdeš? 🙂

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.