Kórejské vydanie magazínu Vogue vydalo pred pár dňami svoje nové číslo, ktorého tvárou je člen skupiny BTS – V. Ten poskytol časáku rozsiahly rozhovor, z ktorého si to najdôležitejšie prečítaš v tomto článku. Okrem toho si tu tiež môžeš pozrieť fotky, ktoré Vogue nafotilo s V na okraji New Yorku.

 • o štýle hudby, ktorú chce robiť ako sólo umelec:
  “Chcem predviesť druh hudby, ktorý som predtým ešte neskúšal, niečo, čo sa odlišuje od štýlu, ktorý ukázal V v skupine BTS. Ako keby jedna z mojich ďalších osôb mala nanovo debutovať.”
 • o dôležitosti hudby:
  “Hudba nás necháva dýchať. Nemyslím, že by som niekedy chcel žiť vo svete, v ktorom nie je hudba. Umocňuje všetko, čo cítim, pri všetkom, čo robím, či už idem do práce, domov alebo pri jedle.”
 • o vzťahoch s rôznymi ľuďmi:
  “Vážim si ľudské spojenia. Mám rád ľudí a skutočne ma baví pracovať s každým, s kým sa stretávam na profesionálnej dráhe, vrátane umelcov, režisérov alebo novinárov, ako ste vy. Kedysi som býval rezervovanejší, pretože mi ubližovali ľudia, ktorí so mnou jednoducho zaobchádzali ako s cenným majetkom, ktorý treba poznať, a nie ako s priateľom. Ale aj tak mám rád ľudí. Je to vďaka úžasným ľuďom v mojom živote, že som teraz tým, kým som.”
 • o fanúšikoch:
  “Niekedy mám pocit, že sa s fanúšikmi nestretávam tak často, ako by som chcel, berúc do úvahy určité limity, ako je fyzická sila atď. Vždy, keď mám možnosť stretnúť sa s našimi fanúšikmi, snažím sa zo seba dostať maximum.”
 • o tom, že sa členovia BTS podporujú vo svojich sólo projektoch:
  “Všetci sa chceme navzájom bezpodmienečne podporovať. Nedávno sme sa stretli u Sugu doma, aby sme si púšťali hudbu, na ktorej sme individuálne pracovali. Bez prestávky sme tancovali a chválili sa. Možnosť venovať sa vlastnému hudobnému štýlu v nás rozžiari vášeň a nadšenie. To je to, čo udržuje našu lásku k tomu, čo robíme.”
 • o móde:
  “Kedysi som volil britský štýl. V súčasnosti sa však snažím vyzerať čo najpohodlnejšie a ‘ako ja’ tým, že si vyberiem niečo oveľa jednoduchšie a ležérnejšie. Nie je to tak, že by ma nebavilo obliekať sa a upravovať sa. Každé fotenie prichádza s určitým konceptom alebo témou, ktorú môžem sledovať. V každodennom živote však potrebujem vedieť, kto som ako Kim Taehyung, ako obyčajný muž. Je pre mňa náročné premýšľať dopredu, čo si na ďalší deň oblečiem a ako sa budem prezentovať. Z toho dôvodu sa snažím nosiť to, čo najlepšie vyjadruje, kým som ako muž alebo ako sa každý deň cítim.”
 • o prírode:
  “Žijem v pomalom tempe, takže si pobyt v prírode užívam. Rád si nájdem miesto, kde si sadnem a jednoducho sa pozerám na prírodu okolo seba, či už je to vatra, vodná plocha alebo len strom. Keď som obklopený pokojom a takýmto momentom, môj tok myšlienok sa nikdy nezastaví.
 • o tom, že človek nemôže byť neustále šťastný:
  “Keby bol život pokračovaním len šťastných chvíľ, nebola by to nuda? Keď máte niečo sladké, chcete si to dať s niečím horkým alebo slaným. Myslím, že taký je život.”

K-Popu a priamo aj chalanom z BTS sa venujeme aj v aktuálnom Kamošovi, kúpiš práve teraz!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.