Každý zrejme dobre vie, že Selena Gomez a Justin Bieber tvorili v minulosti pár. Aj keď si mnohí mysleli, že spolu budú navždy, osud to tak nechcel a Justin je teraz šťastne ženatý s Hailey Bieber. Aj napriek tomu si niektorí fans želajú, aby sa vrátil k Selene a taktiež Sel neustále porovnávajú s Hailey a myslia si, že tieto dve sa nenávidia, pretože jedna prebrala druhej chlapa. Ako to ale naozaj je konečne objasnila Hailey, ktorá sa v podcaste Call Her Daddy rozkecala aj o Selene.

Trojuholník Selena, Justin a Hailey riešia ľudia už roky.

Súčasná manželka Justina vyvrátila, že by si sa s ním začala stretávať v dobe, keď bol ešte so Sel. “Keď sme sa začali stretávať, nebol v žiadnom vzťahu ani nič podobné. To by som skrátka nikdy neurobila. Nie je to môj štýl. Nikdy som o tom nehovorila a je pre mňa ťažké o tom hovoriť, pretože to bol ich vzťah, ale keď sa rozišli, boli v situácii, kedy bol ten správny čas, aby zavreli dvere,” hovorí obrazne Hailey. “Ich vzťah má dlhú históriu a nemá to so mnou nič spoločné. Rešpektujem, že spolu boli ale je to uzavretá kapitola a to je to najlepšie, čo sa mu mohlo stať, aby sa pohol ďalej,” tvrdí Hailey, podľa ktorej ľudia musia poznať pravdu. Tá je vraj taká, že Selene neukradla Justina a nikdy by niečoho takého nebola schopná. Ľudia podľa nej len zbytočne šíria nenávisť. “Nechcem hovoriť nič neúctivé alebo sa niekoho dotknúť. Všetci sme sa skrátka posunuli a nie sú medzi nami žiadne drámy. So Selenou som sa rozprávala aj osobne a máme dobré vzťahy,” uzavrela.

Hailey počas rozhovoru pre Call Her Daddy.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.