SIMA vydáva videoklip ku skladbe Proste skvelý

0
2115

SIMA v decembri 2019 vydala album Bombím. Tretí album v poradí nasledoval po albumoch Femina (2017) a Podla Seba (2018). Album Bombím obsahuje 11 pesničiek. Prvú z nich, Flirt, sme mali možnosť počuť a vidieť aj s videoklipom už v lete. Celý album je plný optimistického myslenia, rôznych žánrov a samozrejme, ako sme pri SIME už zvyknutí, kvalitnej hudby.

Z albumu Bombím už išli von aj s videoklipom skladby Flirt, Je mi jedno, Bombím, Šajním, Blízko a Proste skvelý. Dokonca nám SIMA už oznámila, že čoskoro vydá aj s videoklipom ďalšiu skladbu z albumu s názvom Kde je limit, na ktorej má slohu aj Ego. Práve pod krídlami Ega a Podzemgangu SIMA vydala svoje prvé piesne a odspievala prvé koncerty.

Na albume Femina sa nachádza skladba Princíp vzájomnosti, kde si časť zarapoval aj Ego. A na album Podla seba, konkrétne na skladbu Posledná si opäť SIMA prizvala Ega. A teda už tak tradične sa Egov hlas nachádza aj na treťom albume v už spomínanom songu Kde je Limit.

Videoklip ku skladbe Proste skvelý, na ktorej hosťujú aj talentovaní Nerieš, dala SIMA na svoj YouTube kanál túto stredu. O fanúšikoch SIMY je známe, že každú jednu pesničku ocenia a dokážu ju dostať na jednotku v trendoch. Tentokrát tomu tiež nie je inak a skladba je trendom číslo jeden.

SIMA skladbu Proste skvelý opisuje takto: „Celé sa to ťahá v takom štýle, že kráčaš si po ulici a opisuješ to, čo vidíš. Nemá to jednu určitú tému. Zámerom bolo, že každý si vlastne ide svoje.“

V klipe môžeme vidieť obidvoch chalanov zo skupiny Nerieš. Natáčanie prebiehalo  v zábavnom parku, v aute, na ulici v meste, v obchode a na parkovisku, kde sú viditeľné zábery, ktoré ukazujú na to, že naozaj si každý ide svoje a každý si užíva život, ktorý je proste skvelý.

A čo má SIMA ešte nové? Čítaj v ZIMNOM MAGAZÍNE KAMARÁTA!

Pripravila: Maťa

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.