Fanovia Hviezdnych vojen, pozor! Len pred pár dňami sa na Disney+ predstavila premiéra nového seroša zo sveta StarWars, ktorý sa točí okolo hrdinských činov povstalca ANDORA! 

O čom to bude? Príbeh Star Wars: Andor sa odohráva 5 rokov pred udalosťami filmu Rogue One. V nebezpečných časoch sa Cassian Andor vydáva na cestu, ktorá z neho urobí hrdinu Povstania! 

Štúdio pri natáčaní novinky ustúpilo od používania digitálnych efektov a stavilo na staré dobré špeciálne efekty. Andora filmovali od novembra 2020 do júla 2021 v lokáciách po celom Anglicku a Škótsku a na scénach v anglických Pinewood Studios, kde kvôli serošu vyrástlo niekoľko masívnych kulís — vrátane jednej celej Star Wars dedinky! 

Hlavnú rolu si tu zopakoval sympoš Diego Luna, ktorého doplnili Alan Tudyk aka robot K-2SO, Adria Arjona, Genevieve O’Reilly či Stellan Skarsgard! 

V 1. sérii sa dočkáme celkovo 12 epizód a štúdio tvorcom odkleplo rovno ďalšiu sezónu, ktorá by Cassianov príbeh mala uzavrieť. Filmári sa do Británie vrátia už v novembri a fanovia sa nových častí už nevedia dočkať — zdá sa, že svet Star Wars konečne našiel kvalitný seriál, ktorý vie, kam smeruje, čo chce povedať aj to, kedy skončiť! 

V novom Kamošovi nájdeš ináč okrem horúcich filmových noviniek aj detailný prehľad ďalších seriálov, na ktoré sa túto jeseň môžeš tešiť!

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.