Typickým znakom pre Jasona Momoa boli doposiaľ jeho husté, dlhé, kučeravé vlasy. Tie sú už však z časti minulosťou. Herec si nechal boky svojej hlavy vyholiť. A dôvod? Takýmto spôsobom chcel poukázať na klimatické problémy. Bol si vedomý, že jeho ostrihanie sa vyvolá rozruch a to využil na to, aby ľuďom otvoril oči. “Urobil som to pre nové začiatky. Už ma nebaví používať plastové fľaše ani plastový príbor. Musíme s tým prestať. Práve teraz som na Havaji a vidieť všetky tie veci v oceáne je veľmi smutné. Prosím, urobte čokoľvek čo môžete, aby ste zo svojho života odstránili jednorázové plasty,” vyzval predstaviteľ Aquamana.

Krátko po tomto čine opäť šokoval fanúšikov. Na vyholenú časť svojej hlavy si dal urobiť nové tetovanie. Má tam teraz podobné havajské vzory, aké mu zdobia jeho predlaktie. Podľa jeho slov je hrdý na to, že má na svojom tele takéto umenie. Postaral sa mu oň Sluape Keone, dlhoročný známy jeho otca a aj samotného Jasona.

Jasonove nové tetovanie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.