DEMI LOVATO: „som schopná ďalej bojovať!“

0
819

demi 1.jpg

O osudnej noci, kedy museli DEMI LOVATO previesť do nemocnice kvôli predávkovaniu, vieme všetci. Nedávno prehovoril díler, ktorý jej doniesol v tú noc drogy!

Brandon Johnson tvrdí, že Demi vedela, do akého rizika ide, no aj napriek tomu od neho omamné látky kúpila. Uviedol, že Demi mu napísala krátku správu o štvrtej nadránom a požiadala ho, aby sa zastavil na párty u nej doma. Podľa vlastných slov to bral ako výzvu, že má priniesť aj drogy.

Materiál mal doniesť z Mexika. Tabletky, ktoré mal díler speváčke ponúknuť, obsahovali fentanyl. Táto látka sa nachádza v tabletkách, ktoré utišujú silné chronické bolesti a v kombinácii s inými liekmi vyvolávajú umelý spánok.

Brandon ďalej priznal, že z párty u Demi Lovato odišiel medzi siedmou a ôsmou hodinou ráno. Losangelská polícia však neskôr uviedla, že v dome sa našlo oveľa viac rôznych omamných látok a tiež nástroje na ich užívanie.

Podľa slov lekárov mala Demi obrovské šťastie, lebo tento koktejlsa jej mohol stať veľmi ľahko osudným!

V súčasnosti by sa mala Demi Lovato nachádzať na odvykacej kúre mimo Kalifornie, kde býva. Vraj vyhľadala odborníka v Chicagu.

Demi sa nedávno vyjadrila, že je schopná ďalej bojovať! Držíme palce! (Pripravila: Lubi)

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.