V redakcii prestížneho magazínu Vogue sa ešte pred dvomi rokmi rozhodli pre veľkú vec. Na obálku svojho decembrového globálneho vydania časopisu dali vôbec prvýkrát po svojej 128-ročnej histórii sólo muža. Táto pocta patrila Harrymu Stylesovi. Rovnakou cestou sa teraz vybrali aj v redakcii britského Vogue. Ich najnovšie vydanie zdobí na titulke prvýkrát v ich 106-ročnej histórii muž. Je ním skvelý Timothée Chalamet, ktorého si šéfredaktor Edward Enninful vybral z dôvodu, že je jednoducho všade a je očarujúci pre fanúšikov, režisérov, hercov aj módne domy.

V rozhovore pre britské Vogue toho Timothée prezradil mnoho, no najviac zarezonovala rada, ktorú dostal v minulosti mladý herec od skúseného Leonarda DiCapria. Ten mu povedal, aby nikdy nebral žiadne tvrdé drogy a nehral vo filmoch o superhrdinoch. Tim sa toho drží a možno aj vďaka tomu je dnes tam, kde je a ľudia ho milujú. Ako ho pre Vogue nafotil prestížny fotograf Steven Meisel si pozri v galérii nižšie.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.