Tešiť sa môžeš na kopec romantiky aj veľkolepej fantasy. A dorazí aj nový StarWars seroš či komiksovka s Dwaynom!

SEPTEMBER

Už začiatkom mesiaca sa na Netflixe predstavila romantická komédia LOVE IN THE VILLA s Kat Graham a Tomom Hopperom (poznáš z Umbrella academy)! V kinách už fičí sci-fi SAMARITÁN o tom, ako mladý chalan spozná superhrdinu, o ktorom si všetci roky mysleli, že je mŕtvy!

Len pred pár týždňami si na Amazon Prime odbil premiéru očakávaný fantasy seroš na motívy Pána prsteňov s podtitulom PRSTENE MOCI! Okrem neho bežia už aj nové epizódy uleteného animáku RICK AND MORTY (v poradí už 6. séria), no a 8.9. na Disney+ dorazila nová verzia hraného PINOCCHIA, do kín zase horor POZVÁNKA DO PEKLA

Od 9.9. visí na Netflixe nová séria obľúbeného karate seriálu COBRA KAI, od 15. na stream zavíta aj seriálová dráma od tvorcov Upírskych denníkov UPÍRSKA AKADÉMIA! O deň na to sa na Netflixe predstaví aj ďalšia séria fantasy serošu FATE: THE WINX SAGA! Čaká nás aj premiéra nového seroša z univerza Hviezdnych vojen ANDOR (21.9., Disney+). Keďže AVATAR 2 dorazí do kín ešte tieto Vianoce, od 22.9. si môžeš v našich kinách pripomenúť aj jednotku! 29.9. v kinách odštartuje horor ÚSMEV, ako aj očakávaná dráma TROJUHOLNÍK SMÚTKU s fešiboyom Harrisonom Dickinsonom a sympoškou Charlbi Dean Kriek v hlavných rolách! 

OKTÓBER

Od 2.10. sa môžeš tešiť na posledné diely poslednej série ŽIVÝCH MŔTVYCH, 9.10. si odbije premiéru hororový seroš LET THE RIGHT ONE IN a od 11.10. zase nový spin-off serošu Supernatural s názvom THE WINCHESTERS. Story ti predstaví, ako sa spoznali Mary a John a ako do svojho odboja zapojili aj Deana a Sama! 

Od 13.10. nájdeš v kinách hororové pokračovanie HALLOWEEN KONČÍ, ako aj akčnú drámu THE WOMAN KING, v ktorej sa predstavia Viola Davis či fešiboy Hero Fiennes Tiffin! 20.10. si na teba v kinách počká komiksovka BLACK ADAM s posilkáčmi Dwaynom Johnsnom a Noahom Centineom, no a 27.10. aj nová rozprávka PRINC MAMÁČIK či horor DIABLOVA KORISŤ

V novom Kamošovi nájdeš okrem horúcich filmových noviniek aj detailný prehľad seriálov, na ktoré sa túto jeseň môžeš tešiť!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.