Meghan Markle posledný krát v The Suits?

0
2804

Popravde, netušíme. Takže, o čo tu vlastne ide?

Možno poznáte seriál The Suits (Kravaťáci), kde Meghan dávnejšie zažiarila. Šéfovia tohto seriálu dali Meghan Markle jedinečnú šancu objaviť sa na 2 minúty v cameo role (neočakávané krátke objavenie známej celebrity) seriálovej Rachel Zane!

suits

Aby to nebolo také ľahké odmietnuť, tvorcovia vypracovali zaujímavý plán. Vojvodkyni zo Sussexu bola za túto rolu prisľúbená niekoľko miliónová donácia (rozpráva sa o 2 miliónoch až 6 miliónoch) pre charitu jej výberu. Táto donácia by išla z vrecka NBC Universal.

Natáčanie by prebehlo v UK a do scenáru by bolo zakomponované aj Meghanine narastajúce tehotenské bruško. NBC Universal vojvodkyni sľúbilo, že natáčanie by mohlo byť dokončené za menej ako polovicu dňa. Spolu s Meghan Markle by sa pred kamery vrátil aj Patrick J. Adams (seriálový Michael Ross), pričom v ich poslednej spoločnej epizóde sme videli ich seriálovú svadbu. Tvorcovia sa vyjadrili, že príbeh by radi spracovali tak, aby bol podobný jej reálnemu životu.

Suits - Season 5

Táto dohoda bohužiaľ ešte nie je uzavretá, ale do apríla ostáva času až dosť. Otázne skôr je, či vojvodkyni účinkovanie v seriály nezrušia pravidlá kráľovskej rodiny!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.