Koncom augusta, po obnovení kontraktu so svojim vydavateľstvom, vydala skupina Twice svoj 11. mini album Between 1&2. Baby patria medzi najúspešnejšie kórejské skupiny, ovládajú hudobné rebríčky a na YouTube majú stovky miliónov vzhliadnutí. V rámci podpory ich novej dosky poskytli niekoľko nových rozhovorov a to najdôležitejšie, čo v nich prezradili, ti prinášame v tomto článku.

Cover albumu Between 1&2
 • Dahyun a Jeongyeon o hudobnom štýle Twice:
  “Túžime sa s fanúšikmi podeliť o rozmanitý pohľad skupiny Twice na hudbu. Presadením rôznych konceptov a hudobných štýlov ukazujeme, ako Twice dokáže prejaviť rôznorodosť na rozdiel od toho, čo sme predviedli počas debutu. Na albume Between 1&2 sa nachádza sedem piesní. Každá z nich znie inak. Skúmame rôzne žánre ako pop, dance, balada či rock, takže na albume môžete očakávať rôzne hudobné štýly.
 • Jihyo o novom albume Between 1&2:
  Tento album je o našom vzťahu s našimi fanúšikmi. Ak by sme album vydali na začiatku našej kariéry, pravdepodobne by to nevyznelo pravdivo, pretože vtedy tam nebol žiaden vzťah. Teda, niečo tam bolo, ale nebolo to také úprimné a hlboké ako dnes. Za sedem rokov sa náš vzťah skutočne prehĺbil, stali sme sa voči sebe viac úprimnými.”
 • Nayeon o duševnom zdraví:
  “Pracujeme veľmi veľa, preto si myslím, že uvedomenie si, že nielen telesné, ale aj duševné zdravie je dôležité, je pre nás akosi prirodzené. Vydávame veľa albumov vo veľmi krátkom čase a počas toho veľa komunikujeme s našimi fanúšikmi. Na začiatku sme si nemysleli, že je nevyhnutné prezrádzať, čo sa s nami deje. Mysleli sme si, že je lepšie o tom nehovoriť, ale teraz si to už nemyslíme. Myslíme si, že je lepšie byť otvorený a úprimný o tom, čo sa nám deje. Nie je to o ukazovaní slabosti či sily. Naša úprimnosť vychádza z nášho vedomého rozhodnutia byť si s ONCEs blízky, byť k nim úprimný.”
 • Momo o vplyve ich hudby:
  Rast Twice je úplne magický, ale chcem sa zamerať aj na rast našich fanúšikov. Počuli sme, že naše piesne prinášajú spomienky na významné udalosti spojené s určitým obdobím života človeka. Páči sa mi, ako fanúšikovia hovoria, že im naše piesne pripomínajú čas a miesto, keď pieseň počúvali. Tento vzťah medzi našou hudbou a spomienkami našich fanúšikov je niečo, čo chcem naďalej budovať.”
 • Nayeon o svojom sólo projekte:
  Cítila som veľkú dávku zodpovednosti, keďže som bola prvá, ktorá uverejnila sólo projekt. Napriek tomu, že IM Nayeon bol sólo projekt s mojím menom na obale, vedela som, že prostredníctvom albumu nereprezentujem len seba, ale aj skupinu Twice. Z toho dôvodu som cítila povinnosť vytvoriť čistú a hladkú cestu pre ostatné členky, ktoré možno v budúcnosti premýšľajú o uverejnení svojho sólo albumu. Všetky členky Twice si boli počas mojich sólo aktivít isté, že svojou podporou a dôležitou spätnou väzbou, keď ju potrebujem, strasú z mojich pliec ťažkosti. Nepotrebujem si vytvárať priateľstvá mimo skupiny Twice.”
 • Jihyo, Chaeyoung a Nayeon o vzťahoch v skupine:
  “Byť členkou Twice znamená mať celoživotnú rodinu a priateľov. Zmysel patriť jedna k druhej v nás ostáva. Možno tomu neuveríte, ale nikdy sme sa veľmi nepohádali Keď dochádza k nezhode, zdvihneme ruky na znak toho, aby sme sa prispôsobili väčšine a pokračujeme ďalej. Je to jednoduché pravidlo, ktorým sa riadime.”

V aktuálnom Kamošovi sme jednu celú stranu venovali aj babám z Twice. Tak neváhaj a bež do stánku!

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.