Hviezdy vo všeobecnosti nie veľmi rady priznávajú, že podstúpili rôzne skrášľovacie zákroky. Joe Jonas k ním ale nepatrí a v rozhovore pre magazín Allure otvorene priznal, že si dal napichať botox. “Sú ľudia, ktorí o tom nechcú hovoriť, ale je pekné nájsť v sebe sebadôveru a povedať, že ste to urobili,” myslí si Joe. “Všimol som si, že pri mračení začínam mať viac vrások,” povedal o tom, kedy prišiel prvý moment, že sa mu na sebe niečo nezdalo.

“Každý má na to svoj názor a každý sa môže slobodne rozhodnúť, či niečo také podstúpi. Osobne mám z toho pocit, že to je niečo, čo mi dodalo sebavedomie, ktoré som hľadal. Tento typ procedúr je čoraz bežnejší a som rád, že o tom môžem otvorene diskutovať bez toho, aby to muselo byť nejaké tajomstvo,” tvrdí. Verejne tiež nemal problém opísať, ako taký zákrok prebieha a aké mal z neho pocity. “Je to naozaj jednoduchá procedúra. Cítil som sa pohodlne a nebolo to stresujúce. Cením na tom to, že to nie je nič prehnané.” Ako sa naňho teraz budú ľudia pozerať, a či mu to budú vyčítať, nerieši. “Práve vďaka tomu sa cítim dobre a to je všetko, na čom skutočne záleží,” uzavrel.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.