Vŕtalo ti niekedy v hlave, ako vyzerali tvoji obľúbení intrerpreti pred tým, ako sa stali slávnymi? Aj z nich boli kedysi len deti a k prechádzkam po červených kobercoch sa prepracovali až časom!

Kým niekoľko celebs sa uchytilo ešte v detskom veku, mnohé zažili normálne detstvo a pubertu, kým pričuchli k sláve. Iní, ako napríklad Niall Horan, museli odísť zo školy, aby si splnili svoje sny! 

Zayn Malik, Liam Payne či Louis Tomlinson všetci dokončili strednú ešte pred tým, ako sa stali súčasťou 1D! „Moje detstvo skrátili X-Factor a One Direction. Nemám tak ani matury,“ priznal Niall! „Po prvom kole kastingu som celý môj život zbalil do jedinej tašky. Vtedy, keď som všetko tískal do malého kufra, mi ani len napadalo, že odchádzam z môjho domova v podstate už definitívne.“ 

Aj Noah Ceniteo sa rozhodol prerušiť školu, aby sa mohol naplno venovať svojej sľubnej hereckej kariére! „Presťahoval som sa cez pol Ameriky, aby som mohol byť hercom. Poznám sa, určite by zo mňa nebol profesor matematiky haha!“ povedal herec!

Taylor Swift zase pri príležitosti oslavy svojej 30-ky zavesila na net fotku z detstva s komentárom: „Kto by to bol povedal, že dnes má táto holka 30?!“ hh!

A čo ďalšie celebs? Čekuj našu galérku a zisti, ako vyzerali ako deti! 

pripravil: peter394

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.