Minulý rok Demi Lovato šokovala svet, keď vyhlásila, že sa považuje za nebinárnu. V podcaste Spout si zaspomínala, že mala problém vybrať si, či má ísť na dámske alebo pánske záchody. “Keď som sa rozhodovala, kam ísť na toaletu a bolo tam napísané, že jedna je pre mužov a druhá pre ženy, nemala som pocit, že by tam bola nejaká aj pre mňa. Necítila som sa ako žena a ani ako muž. Cítila som sa len ako človek,” vysvetlila. A túto tému neotvorila len tak náhodou.

Speváčka sa totiž opäť identifikuje ako žena a chce o tom informovať celý svet. “Som taký rýchlo sa meniaci človek a opäť som si osvojila ženské oslovenie. V poslednom čase sa cítim viac žensky a tak budem opäť ženou,” povedal Demi, ktorá mala podľa jej slov najmä minulý rok vyváženú mužskú a ženskú energiu a z tohto dôvodu bola nebinárna. Do budúcnosti nevylučuje, že by sa niečo podobné mohlo stať znovu, pretože osobu, ktorou je, stále objavuje.

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.