Už sa viac neidentifikuje ako žena! Demi Lovato sa vyjadrila, že odteraz sa nepovažuje za ženu a ani za muža, ale je nebinárna. S podobne prekvapivým vyjadrením pritom prišla len nedávno, kedy sa vyhlásila za pansexuála, teda človeka, ktorého rovnako intenzívne priťahujú ľudia bez ohľadu na pohlavie. Ako však prišla k tomu, že nie je len pansexuálom, ale aj nebinárnou osobou? To nám všetkým pekne objasnila.

“Každý deň sa zobúdzame a dostávame ďalšiu príležitosť a šancu, aby sme boli, kým chceme a kým si želáme byť. Väčšinu svojho života som strávila tým, že som vyrastala pred zrakmi vás všetkých. Videli ste to dobré, zlé a všetko medzitým. Môj život nebol cestou iba pre mňa, žila som tiež pre tých na druhej strane kamier a objektívov. Dnes je ten deň, keď sa s vami celá šťastná môžem podeliť o niečo viac zo svojho života,” hovorí na úvod Demi.

“Som hrdá, že vám môžem dať vedieť, že sa sama seba rozpoznávam ako nebinárna a oficiálne si mením moje zámená na oni/im/ich,” vyhlásila Demi, ktorá seba samú oslovuje už niekoľko mesiacov v strednom rode. Teraz, keď sa o túto správu podelila s verejnosťou, cíti sa viac zraniteľná, no neurobila to len tak. “Robím to pre tých, ktoré nie sú schopní podeliť sa so svojimi milovanými o tom, kto v skutočnosti sú. Prosím, žite vo svojej pravde a vedzte, že vám posielam veľa lásky,” uzavrela speváčka a herečka.

Intímnu spoveď o jej predávkovaní sa a znásilneniach si prečítaš v aktuálnom dvojčísle Kamaráta, práve v predaji!

2 KOMENTÁRE

Pridaj komentár

Táto webová stránka používa Akismet na redukciu spamu. Získajte viac informácií o tom, ako sú vaše údaje z komentárov spracovávané.